Skip to main content

لپ تاپ‌های ROG در راه ایران

Submitted by amirhosein on Thu, 04/20/2023 - 08:41
لپ تاپ‌های ROG از برند ایسوس - رایان کاوه

شرکت رایان کاوه به عنوان یکی از همکاران ایسوس، در تلاش است تا جدیدترین لپ تاپ‌های ROG این شرکت را به بازار ایران برساند. 

لپ تاپ‌های ROG در گروه لپ تاپ‌های گیمینگ ایسوس قرار می‌گیرد؛ رایان کاوه این گروه از لپ تاپ‌های گیمینگ ایسوس را در دو سری 15 و 17 اینچی به کشور وارد می‌کند. شما می‌توانید هر کدام از شاسی‌های 14، 15 و 17 اینچی با کانفیگ‌های مختلف خریداری کنید. تمامی لپ تاپ‌های وارد شده توسط این شرکت به شکل رسمی وارد کشور شده و با گارانتی معتبر عرضه می‌شوند.

سری‌های مختلف لپ تاپ‌های ROG

لپ تاپ‌های ROG ایسوس در 3 سری مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. رایان کاوه با توجه به نیازهای بازار کشور، از هر 3 سری لپ تاپ‌های ایسوس، بهترین‌ها را به کشور وارد می‌کند. 

لپ تاپ ROG Strix - rayanakveh

 

  • ROG Strix

  • ROG Flow

  • ROG Zephyrus

لپ تاپ‌های ROG Strix

لپ تاپ‌های ROG Strix قوی‌ترین سری لپ تاپ‌های ایسوس است؛ مهندسان این شرکت قوی‌ترین سخت افزار موجود در بازار را در لپ تاپ‌های سری ROG Strix به کار می‌گیرند. رایان کاوه با توجه به نیازهای کاربران این سری از لپ تاپ‌های ایسوس را در شاسی‌های 15 و 17 اینچی با پیکربندی‌های مختلف به بازار ایران عرضه کرده است. 

لپ تاپ‌های ROG Flow

مهندسان ایسوس اوج خلاقیت و توانایی‌های خود را در سری ROG Flow به کار گرفتند. در سری لپ تاپ‌های ROG Flow می‌توانید تبلت‌های گیمینگ و لپ تاپ‌های تبلت شو را مشاهده کرده و خریداری کنید. این سری از لپ تاپ‌های ایسوس قوی‌ترین سیستم خنک کننده موجود در لپ تاپ‌های جهان را به همراه دارند، یک سیستم خنک کننده که کارت گرافیک‌های RTX انویدیا را در یک تبلت خنک نگه می‌دارد. 

لپ تاپ‌های ROG Zephyrus

زیباترین لپ تاپ‌های گیمینگ ایسوس در سری ROG Zephyrus قرار می‌گیرند. البته که ایسوس تصمیم گرفت تا برخی از جذاب‌ترین و قوی‌ترین لپ تاپ‌های خود را در این سری عرضه کند. برای مثال لپ تاپ ROG Zephyrus Duo GX650RX در کنار زیبایی و قدرت از دو نمایشگر فوق العاده با کیفیت قدرت می‌گیرد. شرکت رایان کاوه این مدل از لپ تاپ‌های ایسوس را برای تجربه یک رویا به دست شما می‌رساند.

واردات رسمی و قانونی لپ تاپ توسط رایان کاوه

تمامی لپ تاپ‌های وارد شده توسط مجموعه رایان کاوه به شکل هوایی یا زمینی از گمرک قانونی کشور عبور کرده و در بهترین شرایط حمل می‌شوند. واردات رسمی و قانونی به این شرکت اجازه می‌دهد تا تمامی محصولات خود را به شکل معتبر گارانتی کرده و به دست کاربران برساند. با خرید از خرده فروشی این مجموعه، شما می‌توانید از خدمات پس از فروش فوق العاده این شرکت استفاده کنید. 

نتیجه گیری

لپ تاپ‌های ROG یک سری از لپ تاپ‌های فوق العاده شرکت ایسوس است که در بازارهای جهانی طرفداران زیادی دارد. این شرکت خود را متعهد می‌داند که بهترین‌‌های ایسوس را با بهترین قیمت به دست کاربران برساند.