گارانتی رایان کاوه ایرانیان

هدف گارانتی رایان کاوه بر این است که به شما این اطمینان خاطر را بدهد که کالای شما در بهترین شرایط کارکرد است. از شما مشتریان گرامی تقاضا داریم، همواره قبل از تهیه کالا ضوابط و شرایط خدمات پس از فروش محصولات را به طور کامل و با دقت مطالعه فرمائید؛ زیرا شرایط و ضوابط ثبت شده بر روی کالا و سایت شرکت گارانتی کننده، قراردادی نوشته شده ما بین آن شرکت و مشتری می‌باشد. داشتن اطلاعات کافی درباره شرایط گارانتی منجر به نگهداری صحیح و همچنین اطلاع از میزان توقع درخواست‌ها به حق شما را در بر خواهد داشت. در نظر داشته باشید که این شرایط طبق قوانین اتحادیه فن آواران و سازمان حمایت مصرف کنندگان تهیه شده است و مورد تایید این دو سازمان می باشد.

شیوه نامه ارائه خدمات پس از فروش


 1. مشتری موظف است در هنگام خرید از سلامت فیزیکی کالا و عدم وجود ایرادهای اولیه، اطمینان حاصل کند.

 2. پذیرش کالا در مرکز خدمات به معنی تایید گارانتی کالا نمی‌باشد و اعتبار گارانتی پس از کنترل موارد ابطال گارانتی و بررسی فنی مشخص خواهد گردید.

 3. گارانتی کالا مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل عیوب ناشی از استهلاک، سایش، رنگ رفتگی، پوسیدگی، پارگی و خراشیدگی نمی‌شود.

 4. چنانچه دستگاهی با وجود رعایت تمامی شرایط استاندارد تولید کننده، در طول دوره گارانتی دچار مشکل سخت افزاری گردید، مشکل برطرف خواهد گردید. در صورتی که امکان بر طرف شدن مشکل توسط بخش گارانتی نباشد، کالا با دستگاهی دیگر که از نظر کارآیی در وضعیتی مشابه و یا بهتر از کالای اولیه باشد تعویض می‌گردد. لازم به ذکر است گاهی به علت تغییر و تحول سریع قطعات کامپیوتری امکان تعویض با همان مدل کالا وجود ندارد؛ لذا درصورت موجود نبودن همان کالا، در ازای دریافت ما به التفاوت، کالای با مدل مشابه به مشتری گرامی داده خواهد شد.

 5. دستگاه‌های رفع ایراد شده یا تعویض شده تا اتمام مدت زمان گارانتی کالای اولیه تحت ضمانت خواهند بود.

 6. در طول مدت گارانتی تعیین شده برای هر کالایی شرکت می‌تواند از قطعات نو و یا تعمیر شده استفاده نماید. مالکیت قطعات معیوب تعویض شده نیز به صورت خودکار به رایان کاوه منتقل خواهد شد.

 7. تاریخ شروع گارانتی با توجه به کارت گارانتی مشخص میگردد و تاریخ فاکتور خرید ملاک شروع گارانتی نیست.

 8. اطلاعات داخل هارد یا حافظه کالا شامل گارانتی نمی شود و شرکت در قبال از بین رفتن اطلاعات و نرم افزارهای موجود در کالا هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. در صورت لزوم قبل از مراجعه به مرکز گارانتی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید .

 9. طبق استاندارد جهانی ISO 13406-2:2001 صفحه نمایشLCD/LED در صورتی معیوب شناخته شده و نیازمند تعمیر و تعویض خواهد بود که صفحه نمایش LED/LCD بالای ۵ پیکسل سوخته داشته باشد. نشتی نور و هاله نوری پیکسل سوخته محسوب نمی شود و شامل گارانتی نمی گردد.

 10. حمل کالا معیوب به مراکز خدمات پس از فروش و تحویل گرفتن آن بر عهده دارنده کالا بوده و در صورت ارسال از طریق پست یا باربری، مسئولیت صدمات احتمالی در حین حمل با خریدار است. مشتری موظف است برای ارسال کالا به مرکز خدمات ، از بسته‌بندی مناسب و ضد ضربه، مانند جعبه اصلی کالا استفاده کند.

 11. عدم سازگاری کالا با قطعات یا عدم کارکرد در نرم افزاری خاص به منزله معیوب بودن آن نبوده و کالا از دیدگاه گارانتی سالم تلقی می گردد.

 12. در صورتی که کالا فاقد شرایط گارانتی اما قابل تعمیر باشد پس از توافق با مشتری کالا تعمیر و هزینه آن دریافت خواهد شد.

 13. رفع اشکال نرم افزاری شامل هزینه می باشد. نصب نرم‌افزارهای راه‌انداز، BIOS،  برنامه‌های کاربردی، فراموشی رمز عبور، آلودگی به ویروس که موجب ایجاد اختلال در کارکرد کالا می‌گردد شامل گارانتی نمی باشد.

 14. باتری و آداپتور و اقلام مصرفی با طول عمر مشخص، لوازم جانبی و متعلقاتی که همراه با دستگاه، تحویل مشتریان می‌گردند نظیر کوله پشتی، ماوس و غیره شامل گارانتی نمی‌باشد.

  مواردی که منجر به عدم دریافت خدمات و ابطال گارانتی می شود

 
 1. مخدوش بودن کارت گارانتی، هولوگرام و شماره سریال کالا و عدم تطابق سریال کارت گارانتی با سریال دستگاه

 2. مشکلات ناشی از حمل نامناسب کالا قبل و بعد از ورود و ترخیص به مرکز خدمات پس از فروش رایان کاوه

 3. صدمات ناشی از استفاده نامتعارف (هرگونه ضربه خوردگی، شکستگی، ترک خوردگی، تاب برداشتگی، زنگ زدگی، سوختگی نوسانات برق و الکترونیکی ، رطوبت، نفوذ مایعات و مواد شیمیایی و مواد شوینده ، حرارت بالا یا هرگونه تغییر ظاهری در کالا، نصب غیر صحیح لوازم جانبی ، استفاده از قطعات و لوازم جانبی غیر استاندارد) .

 4. باز شدن بدنه کالابه هر دلیل و هرگونه تغییر در مشخصات فنی کالاو فعالیت تعمیری توسط اشخاص ثالث.

 5. عیوب ناشی از عدم اتصال صحیح لوازم جانبی همچون ابزارهای مجهز به خروجی USB, HDMI، تلویزیون، نمایشگر و مانند آن، موجب ابطال ضمانت‌نامه لپ تاپ می‌شود.

مشتری عزیز و گرامی گارانتی رایان کاوه، از انتخاب و اعتماد شما برای تهیه کالای تحت پوشش گارانتی رایان کاوه سپاس فراوان را داریم. امیدواریم در مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش که به کالای شما تعلق دارد بتوانیم شایسته اعتماد شما باشیم و خدماتی درخور اعتماد شما را ارائه دهیم.