درباره ما

راه‌های ارتباطی

☎️ تلفن: ۰۲۱-۵۲۶۴۳

ایمیل: info@rayankaveh.com

📍 دفتر مرکزی: تهران، خیابان وزرا، نبش احمدیان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۶

شرکت رایان کاوه ایرانیان از سال ۱۳۸۵ تا به امروز در زمینه واردات لپ تاپ و محصولات دیجیتال در ایران شروع به فعالیت کرده است. در طی این سال‌ها تیم ما در تلاش بوده تا با همکاری با بهترین برندهای لپ تاپ مانند ایسوس، لنوو، ایسر، اچ پی …و برندهای سخت افزاری معروف مانند اینوتریدی و وسترن دیجیتال با هدف شناسایی بهترین محصولات، آن‌ها برای مصرف کننده ایرانی ارائه دهد.

برند ایسوس به عنوان محصول تخصصی رایان کاوه و البته شریک تجاری آن، محبوبیت زیادی در ایران دارد و بزرگترین شریک تجاری ما در حوزه بین‌الملل محسوب می‌شود.
در حال حاضر رایان کاوه حوزه فعالیت‌های خود را گسترش داده و در زمینه تامین دیگر کالای دیجیتال همچون آل این وان، مانیتور، کارت گرافیک، هارد نقش مهمی در بازار ایران بازی می‌کند.

با توجه به این‌ که رایان کاوه ایرانیان به عنوان تامین‌کننده کالا به طور مستقیم با برندهای معروف و تامین‌کننده‌های اصلی برندها در خارج از کشور ارتباط دارد، توانسته اعتبار زیادی را در داخل ایران برای همکاری با شرکای تجاری، تامین کالاهای مورد نیاز بازارهای داخلی و همچنین ارائه خدمات به دست آورد. به این ترتیب رایان کاوه در دو دفتر دبی و تهران سعی کرده است تا ارتباطات و خدمات لازم را برای تامین و پخش بهترین کالاهای دیجیتال دنیا در ایران فراهم کند.

تیم رایان کاوه بر این باور است که مصرف‌کننده ایرانی شایسته آن است که از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات تکنولوژی دنیا بهره ببرد. در این راستا، با اتخاذ سیاست‌های مشتری مدارانه و ارائه خدمات صادقانه مشاوره خرید و پشتیبانی در سراسر ایران، امکان استفاده از این سرویس‌ها را فراهم کرده است. یکی از مهمترین خدماتی که تیم ما در جهت حمایت از مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می‌دهد، خدمات گارانتی تحت عنوان گارانتی شرکتی رایان کاوه ایرانیان است که در بخش گارانتی می‌توانید اطلاعات کامل در این مورد داشته باشید.